Креативна молодь Вінниці: що пишуть ЗМІ про Форум Стартапів
У Вінниці студенти школи MiniBoss представили креативні ідеї для нового бізнесу - пише видання Vinnitsa.info. Форум Стартапів - щорічна подія, яку підтримують соціально-відповідальні підприємці, вони інвестують у проекти дітей та молоді.

Серед представлених проектів - програми для мобільних телефонів, еко-картини, створення журналу для підлітків, чи додаток, який допоможе покращити результати гри в шахи… Ці та багато інших бізнес-ідей придумали діти, які презентували свої проекти 4 квітня у Вінниці на Форумі Стартапів успішним підприємцям міста. Найкращі ідеї стартапів отримали гранти.Діти віком від 6 - до 14 років, які навчаються в бізнес школі MiniBoss, отримують знання про основи економіки, фінанси та принципи лідерства. Вони представили різні командні проекти в області харчових технологій, розвитку мистецтва, допомоги тваринам, програмування, проведення дозвілля та інше. Підприємці Вінниці, які були в складі журі, оцінювали стартапи дітей у двох категоріях: соціальні та бізнес-проекти.

«Мій проект передбачає можливість виконувати домашні завдання з телефону, навіть в громадському транспорті», - говорить про свою ідею учасник Форуму Богдан Магдич.

Вероніка Сутункіна директор бізнес школи MiniBoss зазначає, що досвід написання і презентації проектів дуже важливий для дітей, їх розвитку та розуміння законів бізнесу.

«Нам потрібні їх питання, рекомендації, поради, можливо менторство. Також ми пропонуємо грошові інвестиції, тому що по кожному проекту ми складали фінансовий план», - говорить Вероніка Сутункіна.

Андрій Азаров, керівник міжнародної освітньої мережі бізнес шкіл переконаний, що навички підприємництва формуються в ранньому віці.

«Всі знають, що діти мають здатність отримувати та опрацьовувати велику кількість інформації, і формуються як особистість. В цей час, з 6 років, починає зароджуватись підприємець. Людина, яка працюватиме, ризикуючи власними капіталами, знає де взяти ці капітали і буде створювати ВВП країни», - зазначив Андрій Азаров.

Велика зустріч молодих підприємців з усієї країни відбудеться у травні на загальнонаціональному Чемпіонаті з підприємництва серед дітей та молоді.

Фото: vinnitsa.info

Бізнес-школа MiniBoss

MiniBoss Business School International

ІНВЕСТИЦІЇ В МАЙБУТНЄ: У ВІННИЦІ ПРОЙШОВ ФОРУМ СТАРТАПІВ (ТРК ВІТА)

MINIBOSS GLOBAL

Интернет-магазин MINIBOSS

ДАЕМ ВОЗМОЖНОСТЬ ОТКРЫТЬ MINIBOSS BUSINESS SCHOOL